(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft het koersdoel voor IMCD verlaagd van 130,00 euro naar 126,00 euro, terwijl het Houden advies gehandhaafd bleef. Dit bleek uit een rapport dat de Duitse bank dinsdag publiceerde.
Analist Tristan Lamotte verwacht dat de distributeur van speciaalchemicaliën op 30 juli tegenvallende kwartaalcijfers zal presenteren.
Voor het tweede kwartaal voorziet Deutsche Bank een operationele EBITA van 139 miljoen euro, wat neerkomt op een daling van 3 procent op jaarbasis. Deze verwachting ligt 1,8 procent lager dan de bank eerder inschatte en is ook bijna 5 procent lager dan de consensus berekend door Bloomberg.
De analist wees op een negatieve autonome groei door zwakkere marktomstandigheden en een moeilijke vergelijkingsbasis.
Ook wisselkoerseffecten spelen IMCD naar verwachting parten, hoewel overnames enige compensatie bieden.
Autonoom verwacht Deutsche Bank dat de EBITA van IMCD met 2,8 procent zal dalen, fors lager dan de groei van 7 procent in het eerste kwartaal. De omzet zal volgens de analist autonoom met 1,2 procent stijgen.
Het aandeel IMCD daalde dinsdag met 0,6 procent naar 113,40 euro.
Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor de Tostrams dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!